Вартість курсів англійської мови

Вартість курсів англійської мови - один із важливих факторів, на який ми звертаємо увагу при виборі методики чи способу навчання. Найчастіше дешевше не означає краще, і це потрібно брати до уваги.

Пропонуємо розібратися у тому, як формуються ціни на курси англійської мови та від чого вони залежать.

Чинники, що впливають на ціну:

  1. Формат навчання. Від того, який формат ви виберете (онлайн або офлайн), залежить кінцева вартість на курси англійської мови. Онлайн-формат (традиційно) дешевший, адже викладачеві не потрібно витрачати гроші на оренду офісу.
  2. Методика, за якою навчаєтесь. Якщо викладач створив свою, унікальну методику або ж навчає за якимось особливим принципом - найімовірніше вартість таких курсів буде вищою.
  3. Групові чи індивідуальні заняття. Часто заняття у групі дешевше ніж особисто з викладачем, адже індивідуальний підхід та час – основні фактори, які формують вартість у цьому випадку.
  4. Досвід викладача. Наявність певних навичок також є одним із факторів, який бере участь у формуванні вартості.

Мовна школа LINGUO‌‌STUDIO (Суми) запрошує вивчати іноземні мови з нашими професійними викладачами. Звертайтеся до менеджера, щоб отримати максимально детальний прорахунок вартості та вибрати програму, формат та викладача.

Закрити меню

Замовити безкоштовну консультацію
callback