Навчання англійської мови

Вибираючи спосіб або методику вивчення англійської, ми часто трапляємося на хитрощі, міфи або помилки, які гальмують процес і демотивують. Важливо пам'ятати, що навчання англійської мови цікавий та іноді складний процес, адже не все і не завжди виходить із першого разу.

Пропонуємо разом розібратися з деякими помилками та чітко розставити крапки над «і», щоб нічого не заважало незабаром заявити: «Я знаю англійську мову і вільно нею розмовляю».

Ми в LINGUO STUDIO знаємо кілька міфів:

  1. Справа у викладачі. Кажуть, що від навичок та натиску професіонала залежить і ваш успіх. З одного боку так, але ваші зусилля та бажання необхідні. Тільки комбінація професіоналізму та вашого прагнення допоможе вивчити мову швидко та якісно.
  2. Фільмів англійською достатньо для навчання. І так і ні. Швидше перегляд фільмів дозволить швидше і простіше сприймати інформацію на слух, а щоб правильно говорити потрібна практика і хороший викладач.
  3. Сходжу на курси кілька місяців, щоб вивчити англійську. Парадокс вивчення іноземних мов та людського організму в тому, що нам властиво забувати інформацію, яка не використовується. Тому, щоб досконало вивчити англійську мову, потрібна практика, хоча б у вигляді занять із групою чи викладачем.
  4. Носій мови – ось мій порятунок. Носій мови дійсно допоможе вам у вивченні, продемонструє правильну вимову, навчить сленгу тощо. Але можуть виникнути проблеми з поясненням через обмежений словниковий запас. Початкові навички англійської просто необхідні навіть для спілкування з носієм.
  5. Щоб вивчити мову швидко та якісно, варто переїхати за кордон. Так, згодні, навчання англійської мови у Сумах і, наприклад, у Лондоні – різні речі. Але варто пам'ятати, що без словникового запасу ваші діалоги за кордоном зводитимуться до мінімуму.

У LINGUO STUDIO (Суми) ми працюємо комплексно, щоб навчання проходило легко та спокійно, а ваш рівень володіння англійською – покращився у найкоротші терміни. Приходьте до нас на навчання, давайте розвіємо всі міфи!

Закрити меню

Замовити безкоштовну консультацію
callback