Вивчення англійської мови

Вивчення англійської починається з вашого бажання, після чого переростає у визначення найбільш комфортної методики.

Велика різноманітність аудіо та відео форматів, різних тестів та завдань залучають та дозволяють вивчити англійську мову швидко та з інтересом. Наприклад, у мовній школі LINGUO STUDIO у нас не лише найпередовіші та найефективніші методики вивчення мов, а й живе спілкування з викладачем та студентами.

Щоб вам було легше і простіше визначитися з форматом навчання та скоріше записатися до нас на курс, ми розглянемо кожну методику.

Самостійне вивчення англійської мови:

  • вибір найбільш комфортного часу для занять: займатися рано вранці або перед сном - суто ваше рішення;
  • тільки ви вирішуєте скільки триватиме урок і завжди можете перерватися;
  • в ході самостійного вивчення можуть виникнути проблеми з вимовою чи граматичними конструкціями. Викладач вирішить цю проблему відразу;
  • потрібно подумати як закрити необхідність живої комунікації: ви, напевно, швидше запам'ятаєте фразу чи правило, якщо кілька разів почуєте їх від викладача.

Заняття з викладачем LINGUO STUDIO:

  • індивідуальний підхід. Викладач може кілька разів пояснити тему та побудувати уроки таким чином, щоб швидше досягти обраної вами мети;
  • відповіді на всі ваші запитання та просте пояснення складних граматичних конструкцій;
  • за допомогою викладача ви тренуєте розмовні навички.

Вивчення англійської мови у Сумах – лише у мовній школі LINGUO STUDIO. У нас велика різноманітність курсів та методик. Щоб досягти своєї мети та вільно володіти іноземною мовою, пропонуємо підкріплювати уроки з викладачем самостійним вивченням. Така комбінація дасть чудовий синергетичний ефект.

Закрити меню

Замовити безкоштовну консультацію
callback