Чому ми називаємося Лінгвістична студія?

 

Ми називаємося Лінгвістична студія. Це означає, що в нас не просто викладають іноземні мови по давно відомим методикам. Це означає, що ми – мовознавці і дослідники мови!

Дивовижно, але факт, що з плином часу змінюється будь-яка мова, розвивається і адаптується до сучасного ритму і способу життя тих, хто нею говорить. Стрімкий розвиток цивілізації і новітніх технологій, міжнародні відносини, торгівля і туризм –  все це серйозно відображається на розвитку і
адаптації мови до нових умов. Всі мови постійно змінюються, і цей процес неможливо зупинити.

Тому ми постійно оновлюємо наші знання і пропонуємо Вам сучасні польську, англійську, німецьку, французьку, іспанську, турецьку мови в нашій Лінгвістичній студії в місті Суми. Наші викладачі знають також стиль сучасних іноземних мов, знають, як оновлюється і змінюється словарний запас мешканців цих країн, і які тонкощі граматики виникають в зв’язку з цим. Наші викладачі навчалися в країнах Європи, а наявність постійних тісних контактів з європейськими лінгвістами і носіями мови дає можливість навчити Вас живій і сучасній іноземній мові.

Ми, викладачі Лінгвістичної студії, стверджуємо, що всі іноземні мови є складними в рівній мірі. Всі мови ґрунтуються на мовленні та слуху. Мови базуються на принципах синтаксису (порядку слів), за допомогою яких виражається суть і зміст через сполучення звуків і слів для цього. І до речі в кожній іноземній мові ці принципи особливі, і саме вони дозволяють створювати безкінечну кількість виразів. Так само і граматика – це не просто збірник правил, а механізм, за допомогою якого мова стає зв’язною і зрозумілою.

В нашій Лінгвістичній студії в Сумах ми продовжуємо вивчати мови, і допомагаємо Вам отримати знання. А найголовніше – допомагаємо навчитися в будь-якій країні світу бути зрозумілим і відчувати себе бажаним гостем, використовуючи вміння спілкуватися іноземною мовою і як результат зустрічати тільки щирий і теплий прийом.