Вступ до Польщі із міста Суми

Все частіше молодь планує навчання за кордоном, адже це дає більше можливостей та перспектив. Останнім часом українці активно обирають вступ до ВНЗ у Польщі, т.я. ця країна дуже подібна до України менталітетом.

Якісна освіта дозволить отримати хорошу посаду, забезпечити себе фінансово і займатися улюбленою справою в країні, яка стрімко розвивається і є частиною Євросоюзу.

Досвід отриманий у процесі навчання в Польщі - безцінний, а вартість навчання не дуже відрізняється від українських ВНЗ.

Популярністю користуються не лише вища освіта, а й середня технічна або друга вища. Абітурієнти, які вже закінчили український ВНЗ з легкістю можуть розібратися з документами та скоординувати своє вступ до іншої країни, а школярам найчастіше потрібна допомога та підказки фахівців.

Вступ до польського ВНЗ – завдання не з легких. Вам доведеться зробити багато роботи, щоб здійснити свою мрію. Щоб польський університет незабаром став реальністю, необхідно подати документи на вступ максимум у березні, т.к. зарахування до вищого навчального закладу відбувається у порядку черги та місця для іноземних студентів обмежені.

Чи плануєте вступ до Польщі з міста Суми? Мовна школа linguo-studio.sumy допоможе розібратися з усіма етапами підготовки та з реалізацією. Ви зможете обговорити все на консультації з фахівцем та після приступити до виконання необхідних завдань. Суми – місто можливостей. Якщо ви твердо вирішили навчатися за кордоном, не зволікайте з рішенням. Дійте вже зараз.

Закрити меню

Замовити безкоштовну консультацію
callback