Курси німецької мови в Сумах

Image
ЗАГАЛЬНИЙ КУРС НІМЕЦЬКОЇ МОВИ

Загальний курс німецької мови в нашій лінгвістичній студії призначений для тих, хто тільки розпочинає вивчати мову, і для тих, хто маючи базові знання, прагне покращити свої комунікативні навички. Заняття проводяться згідно з методикою, яка розвиває всі мовні компетенції – читання, аудіювання, письмо і мовлення. Наші курси німецької мови в Сумах допоможуть Вам заговорити німецькою!

 • ТРИВАЛІСТЬ - 60 хвилин
 • ПЕРЕОДИЧНІСТЬ - 3 в тиждень
 • ВИД ЗАНЯТЬ - Індивідуально або в групі
Image
НАВЧИТИСЯ ГОВОРИТИ НІМЕЦЬКОЮ ТЕРМІНОВО!

Пропонуємо інтенсивний курс німецької мови в Сумах тим, кому необхідно поновити свої знання мови, зануритися в мовне середовище, згадати практичні навики спілкування, а часу обмаль. Тим, у кого була довга перерва в навчанні і застосуванні мови. Поновіть свої знання на курсах німецької мови в лінгвістичній студії і на вже наявній базі розвивайте свої мовні навички!

 • ТРИВАЛІСТЬ - 60 хвилин
 • ПЕРЕОДИЧНІСТЬ - 3 в тиждень
 • ВИД ЗАНЯТЬ - Індивідуально або в групі
Image
ПІДГОТОВКА ДО МІЖНАРОДНИХ ІСПИТІВ

Викладачі лінгвістичної студії в Сумах підготують Вас до складання міжнародних іспитів з німецької мови. Розкажуть про формат іспитів, розглянуть завдання, зможуть пояснити, на що потрібно звернути увагу, опрацюють ті питання, які викликають труднощі. Ми підготуємо до іспитів від рівня А1 до С2: Goethe-Zertifikat A1 (Start Deutsch A1), Goethe-Zertifikat A2 (Start Deutsch A2), Goethe Zertifikat B1-C2, TestDaF.

 • ТРИВАЛІСТЬ - 60 хвилин
 • ПЕРЕОДИЧНІСТЬ - 2 в тиждень
 • ВИД ЗАНЯТЬ - Індивідуально або в групі
Image
РОЗМОВНИЙ КЛУБ

Ви і Ваші друзі вирішили, що саме час заговорити німецькою мовою? Приходьте до нас в лінгвістичний центр на курси німецької мови в Сумах! Заняття будуть проходити в теплій дружній атмосфері серед тих, з ким Вам приємно знаходитися разом і вивчати німецьку мову. Займайтеся по програмі, яку спеціально розробить наш викладач, враховуючи Ваші побажання, наявні знання і мету.

 • ТРИВАЛІСТЬ - 60 хвилин
 • ПЕРЕОДИЧНІСТЬ - 3 в тиждень
 • ВИД ЗАНЯТЬ - Індивідуально або в групі
Німецька мова вважається однією із найбільш поширених в світі. Тільки уявіть, що на ній спілкується більше ста мільйонів людей! Саме тому курси німецької в Сумах набирають популярність із кожним роком.Наша лінгвістична студія пропонує вивчати німецьку мову в місті Суми в будь-який зручний для Вас час і місці. Для цього у нас розроблений спеціальний курс німецької онлайн по Скайпу, за допомогою якого кожен учень зможе підтягнути не тільки свою розмовну німецьку, а й навчитися правильно читати, писати, розуміти і просто полюбить цю мову. Будьте впевнені, що наш репетитор з німецької навіть в онлайн-режимі зможе знайти правильний підхід до кожного учня.Крім онлайн курсу німецької, Linguo studio пропонує загальні та інтенсивні курси німецької в Сумах, а також пропонує стати учасником розмовного клубу. Це відмінний варіант для тих, хто хоче продовжити вивчати німецьку мову, мріє вдосконалити свої комунікативні навички, а також для тих, хто тільки починає знайомитися з мовою або хоче пройти навчання за короткий термін з репетитором з німецької в Сумах. Також з Linguo studio кожен бажаючий зможе пройти підготовку до Goethe і ÖSD в Сумах. Разом з нашими репетиторами німецької мови Ви зрозумієте, на що варто звернути увагу в першу чергу, підтягнете свій німецький, дізнаєтеся про формат іспитів і отримаєте відповіді на всі свої питання, які хвилювали Вас раніше. Крім того, для тих, хто не хоче витрачати свій дорогоцінний час або не має можливості відвідувати нашу студію, пройти підготовку до Goethe можливо онлайн. Щиро чекаємо Вас в нашій студії! Пам'ятайте, що вивчаючи мови, ви всюди будете, як вдома!
ПЕРЕВАГИ ВИВЧЕННЯ НІМЕЦЬКОЇ МОВИ В LINGUO STUDIO:

 • викладачі досконало володіють німецькою мовою і мають професійну педагогічну освіту;
 • постійне спілкування німецькою мовою, занурення в мовне середовище;
 • використання методичних посібників від кращих західних видавництв;
 • в нашій лінгвістичній студії в Сумах німецьку мову вивчити легше, ніж прийнято думати!

Замовити безкоштовну консультацію
callback