• ПЕРЕКЛАДИ ІНОЗЕМНИМИ МОВАМИ
 • Нотаріальне завірення перекладів
 • Апостилювання документів
 • Послуги синхронних перекладачів

 Переклади іноземними мовами

Виконуємо письмові переклади з української і російської на польську, англійську, німецьку, іспанську мови в будь-якому напрямку:

 • переклад документів (свідоцтва, паспорти, дипломи, довіреності, довідки, сертифікати)
 • технічний переклад (наукові статті, дипломні роботи, інструкції)
 • юридичний переклад (устави, договори)
 • переклад сайтів (веб-сторінок)
 • художній переклад (особисте листування, твори)

Вартість перекладу залежить від кількості символів (знаків) і терміну виконання перекладу.

Професійний переклад на англійську мову -  Детальніше

Професійний переклад на німецьку мову - Детальніше

Професійний переклад на французьку мову - Детальніше

Виконуємо нотаріальне засвідчення перекладених на польську, англійську, німецьку, іспанську мови різних документів: свідоцтва, паспорти, дипломи, сертифікати та інші документи. Ця процедура необхідна при подачі документів в різні державні установи - візові центри, реєстраційні служби, податкові, паспортні, митні органи.

Ціна - від 100 грн

Апостилювання - це процес легалізації документів для подальшої подачі в представництво іншої країни. Це свого роду підтвердження автентичності документа.

Навіщо потрібен апостиль?

Без нього документи не мають юридичної сили в іншій країні. Також апостиль підтверджує справжність того чи іншого документа старого (або застарілого) зразка. Відзначимо, що поставити Апостиль може тільки представник того міністерства, яким було видано документ. Цим займаються: Міністерство юстиції, Міністерство закордонних справ та Міністерство освіти України.

Є ситуації, коли для підтвердження легітимності довідки або свідоцтва може знадобитися подвійний апостиль. Його головна відмінність - апостиль ставиться спочатку на оригінал документа, потім документ перекладається і завіряється нотаріально, і на переклад ставиться вже другий апостиль.

Зробити це в більшості випадків можна самостійно, але звернутися до LINGUO STUDIO - значно простіше:

 • ми грамотно заповнимо документи, уникаючи будь-яких помилок;
 • ми враховуємо всі нюанси, гарантуємо відсутність ситуацій "а треба було зробити по-іншому";
 • ми самі відправимо і заберемо всі документи.

Апостилювання документів в Сумах легко і просто зробити в LINGUO STUDIO. Наші менеджери підкажуть які документи і переклади потрібні, де необхідний Апостиль, як заощадити ваш час і ресурси. Якщо потрібен терміновий Апостиль - ми допоможемо поставити його в найкоротші терміни.

Плануєте провести захід на декількох мовах?

Чи берете участь у виставках або презентаціях формату offline або online?

Бюро перекладів LINGUO STUDIO забезпечить послуги синхронних перекладачів, щоб отримати максимум користі і ефективності від будь-якої події.

Синхронний переклад в Сумах - це переклад, який відбувається паралельно з промовою доповідача. Він вважається найскладнішим видом перекладу і вимагає високої кваліфікації фахівця. Крім того, що повинна бути правильна і зрозуміла вимова (обов'язково високого розмовного рівня), перекладач має орієнтуватися в тематиці заходу, використовувати спеціальні терміни.

Як проходять послуги синхронного перекладу?

Як правило, його виконують два (і більше) перекладача, які ідеально володіють розмовним рівнем бажаної мови, та розуміють специфіку галузі. Так як навантаження дуже велике, перекладачі змінюють один одного кожні 15-20 хвилин.

У нас, в LINGUO STUDIO - це команда професіоналів, що мають багаторічний досвід роботи і постійно практикуються. Ми працюємо з синхронним перекладом на:

 • семінарах і презентаціях;
 • круглих столах та симпозіумах;
 • конференціях (у тому числі online);
 • прес-конференціях і конгресах;
 • тренінгах, форумах і самітах.

Команда LINGUO STUDIO забезпечить якісну послугу синхронного перекладу для будь-якого заходу. Звертайтеся до нас, ми знаємо як все організувати ефективно і комфортно для кожного учасника.

У світі більше немає кордонів - "перенесіться" за одну хвилину в будь-яку країну, місто чи навіть континент, беріть участь у важливих подіях, де б вони не проходили, разом в синхронним перекладом від LINGUO STUDIO.

Синхронний переклад з англійської мови в Сумах - Детальніше

Синхронний переклад з німецької в Сумах - Детальніше

Замовити безкоштовну консультацію
callback