Переклад на англійську мову в Сумах

Не секрет, що англійська - міжнародна мова. Нею спілкується понад 1,1 млрд людей у ​​світі, англійська вважається основною мовою для багатьох галузей медицини, авіації, навігації, бізнесу, релігії. Майже всі міжнародні організації в спілкуванні, і дуже часто - в документообігу, використовують англійську. Це ж стосується і конференцій: як правило, всі учасники говорять однією мовою і в 85% випадків це - англійська.

Тому так часто виникає необхідність професійного перекладу текстів чи документів на англійську мову (або навпаки - з неї).

Якщо вам потрібний професійний перекладач англійської мови в Сумах - то у нас, в LINGUO STUDIO, ви обов'язково його знайдете. Наша команда складається з досвідчених перекладачів, які постійно практикують мову та розвиваються у професії.

Ми зробимо професійний переклад на англійську мову (або з неї):

  • документів (будь-яких свідчень, паспортів, довідок, дипломів, сертифікатів і виписок);
  • наукових статей або дипломних робіт;
  • художньої літератури;
  • особистих текстів, у тому числі листування;
  • сайтів, блогів чи рекламної інформації;
  • юридичних документів і договорів.

Крім цього, переклад з англійської мови ми теж зробимо ідеально! Будь-які теми (навіть вузькопрофільні), будь-які обсяги тексту, різна специфіка - все під силу професійній команді бюро перекладів у місті Суми.

Крім того, ми дотримуємося термінів, знаємо всі тонкощі ведення документообігу, а вартість розраховуємо аналізуючи конкретний текст.

Шукаєте професійне бюро перекладів? У LINGUO STUDIO ми готові допомогти з будь-якими задачами перекладу текстів. Надаємо послуги швидко та якісно, ​​а результат і ціни вас приємно здивують!

Звертайтеся до наших менеджерів - ми на зв'язку.

Замовити безкоштовну консультацію
callback