Курси польської мови в Сумах

Image
ПІДГОТОВКА ДО СПІВБЕСІДИ НА КАРТУ ПОЛЯКА

Ви вже досягли рівня володіння польською мовою А1 – то вже час зайнятися підготовкою до співбесіди з консулом для отримання такого важливого для Вас документу. Героїчна історія і красиві звичаї польського народу, видатні особистості і символи державності, так само як і багато іншої необхідної інформації про країну – ось напрямок наших курсів польської мови в Сумах. Вільне володіння польською мовою, зацікавленість і вміння блискуче продемонструвати свої знання – запорука успіху на співбесіді!

 

 • ТРИВАЛІСТЬ - 60 хвилин
 • ПЕРЕОДИЧНІСТЬ - 2-3 в тиждень
 • ВИД ЗАНЯТЬ - Індивідуально
Image

ЕКСПРЕС-ПРОГРАМА

Якщо Ви вирішили вивчати польську мову на курсах в Сумах, то напевно хочете зробити це швидко і ефективно. Підготовка абітурієнтів буде більш довгою і кропіткою, оскільки рівень володіння польською мовою має бути високим. Підготовка для працевлаштування (в залежності від професії) може бути більш швидкою. Наші методики викладання польської мови в Сумах дозволять Вам в найкоротші терміни навчитися розуміти польську мову, читати і найголовніше – говорити польською. В залежності від потреб, мети і термінів буде підібрана програма курсів і рекомендований темп вивчення польської мови.

 • ТРИВАЛІСТЬ - 60 хвилин
 • ПЕРЕОДИЧНІСТЬ - 3 в тиждень
 • ВИД ЗАНЯТЬ - Індивідуально або в групі
Image
ЗАНЯТТЯ ПО SKYPE

Користуйтеся перевагами, які надають сучасні технології і засоби комунікації! Вивчення польської мови по Skype на наших курсах в Сумах розширює Ваші можливості та істотно заощаджує час. Але ж результат навчання залишається таким же ефективним і якісним, як і під час вивчення польської мови безпосередньо в офісі в Сумах. Ми можемо проводити навіть групові заняття по Skype! Заощаджуйте свій час і вивчайте польську мову в зручному для Вас місці і в зручний час

 • ТРИВАЛІСТЬ - 60 хвилин
 • ПЕРЕОДИЧНІСТЬ - 2 в тиждень
 • ВИД ЗАНЯТЬ - Он-лайн
Image
ПОЛЬСЬКА МОВА ДЛЯ ДІТЕЙ

Запрошуємо Ваших діточок вивчати польську мову в Сумах на наших курсах! Веселі цікаві заняття і різнобарвні матеріали, захоплюючі польські мультики, які Ваша дитина напевно захоче зрозуміти, яскраві книжки, які дитина захоче прочитати – все це допоможе зацікавитися польською мовою. Розмовляти незнайомою мовою і бути оригінальним – цього прагнуть всі діти! Допитлива дитина, граючись і навчаючись одночасно, опанує польську мову разом з нами, і нехай її майбутнє буде успішним, а мрії про її освіту в Польщі здійсняться!

 • ТРИВАЛІСТЬ - 60 хвилин
 • ПЕРЕОДИЧНІСТЬ - 2 в тиждень
 • ВИД ЗАНЯТЬ - Індивідуально або в групі
Image
HOBBY-КУРС

Ви дивовижно сучасні – проводите свій вільний час за вивченням іноземної мови! Як приємно провести вихідні в чарівно красивих польських містах, відпочити на лижному курорті або на березі Балтійського моря. Навіть просто з’їздити за покупками! Подорож принесе Вам незрівнянно більше задоволення, якщо Ви зможете розуміти і говорити польською. Підтримуйте свій рівень володіння польською мовою на нашому Hobby-курсі в Сумах, або розпочніть в своє задоволення вивчати таку красиву польську мову!

 • ТРИВАЛІСТЬ - 60 хвилин
 • ПЕРЕОДИЧНІСТЬ - 2 в тиждень
 • ВИД ЗАНЯТЬ - Індивідуально, в гпупі, Он-лайн
Image
ІНДИВІДУАЛЬНИЙ КУРС ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ

Індивідуальний курс польської мови – це індивідуальні заняття з викладачем в місті Суми по програмі, яка необхідна і зручна саме для Вас і Вашої мети, в комфортний для Вас час. Ви матимете змогу максимально ретельно і ефективно вивчати польську мову, і ніщо не залишиться поза увагою викладача, а отже результат буде блискучим!

Image
ГРУПОВИЙ КУРС ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ

Груповий курс польської мови – разом навчатися веселіше! Очевидна перевага – це можливість практикувати розмовну мову в місті Суми з такими ж самими студентами, як і Ви самі! Подолання психологічного бар’єру на початку вивчення польської мови на наших курсах гарантує Вам ефективність навчання і впевненість у своїх силах.

Image
РОЗМОВНИЙ КЛУБ

Розмовний клуб – зберемося всі разом за філіжанкою кави, запросимо в Суми наших друзів з Польщі, послухаємо їх розповіді, попросимо пояснити цікаві тонкощі польської мови, переглянемо фільми, зняті видатними польськими режисерами. Ви гарантовано отримаєте відповіді на свої запитання і натхнення для продовження занять на наших курсах.

Вивчення польської мови і репетитори з польської в Сумах із кожним роком набирають популярність. Це не дивно, адже все більше українців обирає саме Польщу для отримання європейської освіти або роботи — ця країна, як жодна інша в Європі, схожа на нашу культурою і менталітетом, але відрізняється більш високим рівнем життя.Пройти курси польської в Сумах, вивчати польську онлайн по Скайпу з репетитором, пройти підготовку на Карту Поляка або для вступу і здобуття вищої освіти в Польщі, скористатися послугами перекладача в Сумах можливо також і в нашій Лінгвістичній студії.Найдосвідченіші репетитори з польської в Сумах, новітні методики викладання та цікаві матеріали допоможуть як початківцям, так і учням із середнім рівнем знань навчитися не тільки розуміти, грамотно читати, писати і розмовляти навіть в найкоротші терміни, але і полюбити польську мову і отримувати задоволення від спілкування.У Лінгво Студіо доступні заняття як в невеликих групах по 2-4 людини, так і індивідуальні, а онлайн курс польської як найкраще підійде для людей, які цінують свій час, але бажають, щоб навчання з репетитором польської онлайн було ефективним. Крім того, в Linguo studio в Сумах доступні курси польської для дітей, де на них чекають веселі заняття з цікавими матеріалами та завданнями, а також хобі-курс для тих, хто хоче впевнено спілкуватися польською мовою під час поїздок за кордон. Почніть же своє знайомство зі світом польської прямо зараз!
ПЕРЕВАГИ ВИВЧЕННЯ ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ НА КУРСАХ З LINGUO STUDIO В СУМАХ:

 • Наші викладачі пройшли навчання в Польщі і володіють польською на рівні рідної мови
 • Індивідуальний підхід до кожного
 • Ви самостійно регулюєте швидкість навчання і плануєте кількість уроків на тиждень згідно з нашими рекомендаціями
 • Можливість дистанційного навчання зекономить час і гроші
 • Навчання не тільки в Сумах, а і по Skype в будь-якому зручному місці: вдома, в офісі, у відпустці, у відрядження
 • Веселі групи і жваве спілкування
 • Результат вже після першого заняття!

Замовити безкоштовну консультацію
callback