Турецька мова

Багато подорожуєте або бажаєте знайти роботу в сонячній Туреччині? У такому випадку, розпочати вивчати турецьку мову краще заздалегідь, і в цьому Вам допоможе Лінгво Студіо! В нашій студії кожен зможе знайти зручний для себе формат навчання: курси турецької в Лингво в Сумах для подорожуючих, загальні курси турецької з носієм мови, розмовний клуб, а також онлайн курс з репетитором турецької мови. Усі вони спрямовані на вивчення граматики, фонетики та розширення лексичного запасу, тим не менш, якщо Вам необхідно вивчити турецьку мову в Сумах за короткий термін, найкращим варіантом будуть курси турецької для подорожуючих. У разі, якщо Ви тільки починаєте знайомитися з мовою або бажаєте вдосконалити свої знання, найкращим варіантом будуть курси турецької мови в Сумах з носієм або розмовний клуб, за допомогою якого Ви зможете перемогти мовний бар'єр. Якщо ж буде зручніше вивчати мову не виходячи з дому чи офісу, Вам більше підійде турецька онлайн по Скайпу із носієм мови. Крім того, не дивлячись на те, що репетитор з турецької онлайн буде перебувати в Сумах, Ви можете вивчати цю прекрасну мову у будь-якій точці світу! Отже, турецький в Лингво — запорука цікавого навчання та відмінних знань!

ТУРЕЦЬКА МОВА ДЛЯ ПОДОРОЖУЮЧИХ

Анкара, Стамбул… Туреччина є найпопулярнішим курортом серед українців. Чи може там живуть Ваші друзі? Покажіть їм свою повагу і освіченість, пройшовши навчання на курсах турецької мови в Сумах. Наша програма «Турецька мова для подорожуючих» допоможе кожному бажаючому отримати знання і оволодіти турецькою мовою в найкоротші терміни.

Тривалість заняття хвЦіна діти (до 16 років) грнЦіна дорослі грн
45110120
60120130
80150170

ТУРЕЦЬКА З НОСІЄМ МОВИ

Курс турецької мови в Сумах розрахований як для початківців, так і для бажаючих його вдосконалити. Розглядаються особливості фонетики, граматики і орфографії турецької мови, культури і традицій Туреччини. На заняттях використовуються різноманітні наочні посібники, аудіовізуальні та інші способи навчання. Турецька мова – рідна мова нашого викладача!

Тривалість заняття хвЦіна діти (до 16 років) грнЦіна дорослі грн
45110120
60120130
80150170

РОЗМОВНИЙ КЛУБ

Пропонуємо приєднатися до нашого розмовного клубу турецької мови на наших курсах в Сумах! Тут Ви зможете не тільки вивчати мову, а і розслабитися в приємному оточенні за чашкою турецького чаю. Задавайте будь-які питання про країну, традиції та тонкощі мови. Разом переглянемо цікаві турецькі серіали, послухаємо популярну турецьку музику і поговоримо на різні теми. І жодного мовного бар’єру!

1 заняття - діти 80 грн - дорослі 100 грн

Ціна за 8 занять:

  • Кількість в групі 2-4 : діти-720 грн, дорослі-800 грн..

«Всім салам! Мене звати Абдуллаєва Аліна, і я викладаю турецьку мову в Сумах! Також вільно володію російською, українською та англійською мовами. Я з радістю допоможу кожному бажаючому вивчити мою рідну мову і дізнатися про різноманітні тонкощі турецької мови. Приходь в наш Лінгвістичний центр на курси турецької мови! Почни зараз, бо не можна відкладати на завтра те, що можна зробити вже сьогодні!»

Bügünün işini yarına bırakma!

Закрити меню

Замовити безкоштовну консультацію