Курси турецької мови в Сумах

ТУРЕЦЬКА МОВА ДЛЯ ПОДОРОЖУЮЧИХ

Анкара, Стамбул… Туреччина є найпопулярнішим курортом серед українців. Чи може там живуть Ваші друзі? Покажіть їм свою повагу і освіченість, пройшовши навчання на курсах турецької мови в Сумах. Наша програма «Турецька мова для подорожуючих» допоможе кожному бажаючому отримати знання і оволодіти турецькою мовою в найкоротші терміни.

  • ТРИВАЛІСТЬ - 60 хвилин
  • ПЕРЕОДИЧНІСТЬ - 2 в тиждень
  • ВИД ЗАНЯТЬ - Індивідуально або в групі
ТУРЕЦЬКА З НОСІЄМ МОВИ
  • ТРИВАЛІСТЬ - 60 хвилин
  • ПЕРЕОДИЧНІСТЬ - 2 в тиждень
  • ВИД ЗАНЯТЬ - Індивідуально або в групі
РОЗМОВНИЙ КЛУБ

Пропонуємо приєднатися до нашого розмовного клубу турецької мови на наших курсах в Сумах! Тут Ви зможете не тільки вивчати мову, а і розслабитися в приємному оточенні за чашкою турецького чаю. Задавайте будь-які питання про країну, традиції та тонкощі мови. Разом переглянемо цікаві турецькі серіали, послухаємо популярну турецьку музику і поговоримо на різні теми. І жодного мовного бар’єру!

  • ТРИВАЛІСТЬ - 60 хвилин
  • ПЕРЕОДИЧНІСТЬ - 2 в тиждень
  • ВИД ЗАНЯТЬ - Індивідуально або в групі
Багато подорожуєте або бажаєте знайти роботу в сонячній Туреччині? У такому випадку, розпочати вивчати турецьку мову краще заздалегідь, і в цьому Вам допоможе Лінгво Студіо! В нашій студії кожен зможе знайти зручний для себе формат навчання: курси турецької в Лингво в Сумах для подорожуючих, загальні курси турецької з носієм мови, розмовний клуб, а також онлайн курс з репетитором турецької мови. Усі вони спрямовані на вивчення граматики, фонетики та розширення лексичного запасу, тим не менш, якщо Вам необхідно вивчити турецьку мову в Сумах за короткий термін, найкращим варіантом будуть курси турецької для подорожуючих. У разі, якщо Ви тільки починаєте знайомитися з мовою або бажаєте вдосконалити свої знання, найкращим варіантом будуть курси турецької мови в Сумах з носієм або розмовний клуб, за допомогою якого Ви зможете перемогти мовний бар'єр. Якщо ж буде зручніше вивчати мову не виходячи з дому чи офісу, Вам більше підійде турецька онлайн по Скайпу із носієм мови. Крім того, не дивлячись на те, що репетитор з турецької онлайн буде перебувати в Сумах, Ви можете вивчати цю прекрасну мову у будь-якій точці світу! Отже, турецький в Лингво — запорука цікавого навчання та відмінних знань!

«Всім салам! Мене звати Абдуллаєва Аліна, і я викладаю турецьку мову в Сумах! Також вільно володію російською, українською та англійською мовами. Я з радістю допоможу кожному бажаючому вивчити мою рідну мову і дізнатися про різноманітні тонкощі турецької мови. Приходь в наш Лінгвістичний центр на курси турецької мови! Почни зараз, бо не можна відкладати на завтра те, що можна зробити вже сьогодні!»

Bügünün işini yarına bırakma!

Закрити меню

Замовити безкоштовну консультацію
callback