ТУРЕЦЬКА МОВА ДЛЯ ПОДОРОЖУЮЧИХ

Анкара, Стамбул… Туреччина є найпопулярнішим курортом серед українців. Чи може там живуть Ваші друзі? Покажіть їм свою повагу і освіченість, пройшовши навчання на курсах турецької мови в Сумах. Наша програма «Турецька мова для подорожуючих» допоможе кожному бажаючому отримати знання і оволодіти турецькою мовою в найкоротші терміни.

Тривалість заняття хвЦіна діти (до 16 років) грнЦіна дорослі грн
45110120
60120130
80150170

ТУРЕЦЬКА З НОСІЄМ МОВИ

Курс турецької мови в Сумах розрахований як для початківців, так і для бажаючих його вдосконалити. Розглядаються особливості фонетики, граматики і орфографії турецької мови, культури і традицій Туреччини. На заняттях використовуються різноманітні наочні посібники, аудіовізуальні та інші способи навчання. Турецька мова – рідна мова нашого викладача!

Тривалість заняття хвЦіна діти (до 16 років) грнЦіна дорослі грн
45110120
60120130
80150170

РОЗМОВНИЙ КЛУБ

Пропонуємо приєднатися до нашого розмовного клубу турецької мови на наших курсах в Сумах! Тут Ви зможете не тільки вивчати мову, а і розслабитися в приємному оточенні за чашкою турецького чаю. Задавайте будь-які питання про країну, традиції та тонкощі мови. Разом переглянемо цікаві турецькі серіали, послухаємо популярну турецьку музику і поговоримо на різні теми. І жодного мовного бар’єру!

1 заняття - діти 80 грн - дорослі 100 грн

Ціна за 8 занять:

  • Кількість в групі 2-4 : діти-720 грн, дорослі-800 грн..

«Всім салам! Мене звати Абдуллаєва Аліна, і я викладаю турецьку мову в Сумах! Також вільно володію російською, українською та англійською мовами. Я з радістю допоможу кожному бажаючому вивчити мою рідну мову і дізнатися про різноманітні тонкощі турецької мови. Приходь в наш Лінгвістичний центр на курси турецької мови! Почни зараз, бо не можна відкладати на завтра те, що можна зробити вже сьогодні!»

Bügünün işini yarına bırakma!

Закрити меню

Замовити безкоштовну консультацію