Турецька мова

Багато подорожуєте або бажаєте знайти роботу в сонячній Туреччині? У такому випадку, розпочати вивчати турецьку мову краще заздалегідь, і в цьому Вам допоможе Лінгво Студіо! В нашій студії кожен зможе знайти зручний для себе формат навчання: курси турецької в Лингво в Сумах для подорожуючих, загальні курси турецької з носієм мови, розмовний клуб, а також онлайн курс з репетитором турецької мови. Усі вони спрямовані на вивчення граматики, фонетики та розширення лексичного запасу, тим не менш, якщо Вам необхідно вивчити турецьку мову в Сумах за короткий термін, найкращим варіантом будуть курси турецької для подорожуючих. У разі, якщо Ви тільки починаєте знайомитися з мовою або бажаєте вдосконалити свої знання, найкращим варіантом будуть курси турецької мови в Сумах з носієм або розмовний клуб, за допомогою якого Ви зможете перемогти мовний бар'єр. Якщо ж буде зручніше вивчати мову не виходячи з дому чи офісу, Вам більше підійде турецька онлайн по Скайпу із носієм мови. Крім того, не дивлячись на те, що репетитор з турецької онлайн буде перебувати в Сумах, Ви можете вивчати цю прекрасну мову у будь-якій точці світу! Отже, турецький в Лингво — запорука цікавого навчання та відмінних знань!

ТУРЕЦЬКА МОВА ДЛЯ ПОДОРОЖУЮЧИХ

Анкара, Стамбул… Туреччина є найпопулярнішим курортом серед українців. Чи може там живуть Ваші друзі? Покажіть їм свою повагу і освіченість, пройшовши навчання на курсах турецької мови в Сумах. Наша програма «Турецька мова для подорожуючих» допоможе кожному бажаючому отримати знання і оволодіти турецькою мовою в найкоротші терміни.

Тривалість заняття хвЦіна діти (до 16 років) грнЦіна дорослі грн
45110120
60120130
80150170

ТУРЕЦЬКА З НОСІЄМ МОВИ

Курс турецької мови в Сумах розрахований як для початківців, так і для бажаючих його вдосконалити. Розглядаються особливості фонетики, граматики і орфографії турецької мови, культури і традицій Туреччини. На заняттях використовуються різноманітні наочні посібники, аудіовізуальні та інші способи навчання. Турецька мова – рідна мова нашого викладача!

Тривалість заняття хвЦіна діти (до 16 років) грнЦіна дорослі грн
45110120
60120130
80150170

РОЗМОВНИЙ КЛУБ

Пропонуємо приєднатися до нашого розмовного клубу турецької мови на наших курсах в Сумах! Тут Ви зможете не тільки вивчати мову, а і розслабитися в приємному оточенні за чашкою турецького чаю. Задавайте будь-які питання про країну, традиції та тонкощі мови. Разом переглянемо цікаві турецькі серіали, послухаємо популярну турецьку музику і поговоримо на різні теми. І жодного мовного бар’єру!

1 заняття - діти 80 грн - дорослі 100 грн

Ціна за 8 занять:

  • Кількість в групі 2-4 : діти-720 грн, дорослі-800 грн..

«Всім салам! Мене звати Абдуллаєва Аліна, і я викладаю турецьку мову в Сумах! Також вільно володію російською, українською та англійською мовами. Я з радістю допоможу кожному бажаючому вивчити мою рідну мову і дізнатися про різноманітні тонкощі турецької мови. Приходь в наш Лінгвістичний центр на курси турецької мови! Почни зараз, бо не можна відкладати на завтра те, що можна зробити вже сьогодні!»

Bügünün işini yarına bırakma!

Закрити меню

Извините, этот техт доступен только в “Украинский” и “Американский Английский”.