Синхронний переклад з англійської мови в Сумах

Якщо вам потрібно провести захід, де важливо швидко перекладати мову спікера, або провести ділову зустріч, де потрібно транслювати розмови учасників - то вам потрібна послуга синхронного перекладу. Це особливий вид усного перекладу, коли спеціаліст перекладає паралельно з промовою оратора без пауз і часу на обробку. Такий переклад вважається найбільш складним і вимагає спеціальної підготовки фахівця.

Перекладачі-синхроністи в LINGUO STUDIO - особливі фахівці, які витратили багато часу на навчання і тренування навичок. Вони в один момент сприймають і аналізують слово / фразу, перекладають англійською і відразу її озвучують. При цьому, синхроніст поза контекстом визначає значення багатозначних слів / виразів і передбачає про що йтиме мова далі, щоб правильно передавати зміст висловлювання.

Послуги синхронних перекладачів з англійської мови повинні виконувати обов'язково 2 людини. Все тому, що під час перекладу синхроніст піддається розумовій напрузі, і вже через 10-15 хвилин втомлюється настільки, що не може й надалі повноцінно виконувати свою роботу.

Бюро перекладів LINGUO STUDIO успішно надає послуги синхронного перекладу в місті Суми. Ми працюємо на:

  • конференціях, семінарах, симпозіумах, засіданнях;
  • виставках, презентаціях і офіційних заходах.

Якщо вам потрібні послуги синхронного перекладу з англійської мови, то обов'язково звертайтеся до фахівців LINGUO STUDIO. З нами зручно, комфортно і вигідно співпрацювати!

Замовити безкоштовну консультацію
callback