Виїзд на навчання у Польщі із Сум

Сучасна молодь ще зі школи думає про своє майбутнє і планує навчання у Польщі, адже ця країна не лише стрімко розвивається, а й близька українцям за духом та менталітетом.

Якісна освіта в Польщі дозволить здобути хорошу посаду та забезпечить стабільний рівень життя. Досвід, який отримає абітурієнт – безцінний, а вартість навчання незначно відрізняється від українських ВНЗ.

При цьому великою популярністю користується навчання у Польщі не лише у вищих навчальних закладах, а й на технічних спеціальностях. Також варто зазначити, що за великого бажання ви з легкістю можете здобути другу вищу освіту в цій країні.

Якщо для випускників вишів вступити до іноземного навчального закладу самостійно простіше, то школярі не завжди зможуть упоратися з цим завданням без допомоги професіонала.

Щоб вступити до Польського навчального закладу, важливо подати заявку та документи на навчання заздалегідь. Ми рекомендуємо робити це, як мінімум, у березні, т.к. зарахування відбувається у порядку черговості та кількість місць для іноземних студентів обмежена. Чим раніше прийшли ваші документи, тим більша ймовірність того, що ви вчитиметеся в бажаному навчальному закладі.

Якщо ви твердо вирішили, що хочете вчитися в Польщі, то не зволікайте із рішенням.

Чи плануєте виїзд на навчання в Польщі із Сум? Мовна школа linguo-studio.sumy.ua допоможе вам із цим завданням. Зверніться до наших менеджерів за консультацією і вони детально розкажуть про всі необхідні етапи підготовки та саму реалізацію. Суми – місто можливостей.

Замовити безкоштовну консультацію
callback