Курси англійської мови у Львові

Шукайте курси англійської в місті Львів? Не знаєте, як і де краще вивчати англійську мову? Немає часу для відвідування курсів, тому задумалися над вивченням англійської по Zoom? Бажаєте знайти репетитора англійської для дітей? В такому випадку, ви не помилилися адресою! Наша лінгвістична студія пропонує вивчати англійську онлайн, індивідуально разом з репетитором або пройти загальні або інтенсивні курси англійської у Львові.
Онлайн курс англійської підійде для тих, хто відмінно сприймає інформацію на слух і бажає поліпшити не тільки свою розмовну мову, а й підтягнути граматику. При цьому індивідуальний репетитор з англійської мови у Львові зможе знайти підхід до кожного учня і зацікавити практикувати її щодня. Загальні ж курси англійської дозволять не тільки значно розширити свої знання, а й застосовувати їх як в повсякденному житті, так і на професійній ниві. Англійська для дітей у Львові проходить у нас в ігровій формі, тому дитині буде весело і цікаво вивчати нову для себе мову.
Крім того, у нас можна пройти підготовку до ТOEFL, IELTS, ЗНО та ДПА з англійської в місті Львів, якщо ви вирішили підкорювати нові горизонти. Наші викладачі врахують всі нюанси, а також підберуть необхідні матеріали, які допоможуть не тільки вдосконалити знання і стати впевненим у собі, а й отримати високі бали і скласти іспити. Ще сумніваєтеся? Навряд чи!
Image

Оберіть курс

Індивідуальні заняття

Індивідуальні заняття

від 210 грн.
Групові заняття

Групові заняття

від 210 грн.

Ниші викладаці

ХУСАМ

ХУСАМ

ЮЛЯ

ЮЛЯ

АЛІНА

АЛІНА

Ярослава

Ярослава

Олена

Олена

Замовити безкоштовну консультацію
callback