Підготовка до IELTS

Бажаєте перевірити та підтвердити свої знання англійської мови? Міжнародний іспит IELTS – перший крок до вирішення цього завдання. Але щоб отримати заповітний сертифікат, варто уважно та відповідально підійти до цього питання, а також серйозно підготуватися до складання іспиту IELTS.

Підготовка до міжнародного іспиту IELTS складається з вивчення іноземної мови з усіх боків: слухання, читання, письма та розмови. Ці етапи оцінюються балами, які підсумовуються та є кінцевим результатом ваших знань. Якщо ви впевнені у своєму рівні – сміливо реєструйтесь на іспит. Якщо знань недостатньо, рекомендуємо пройти навчання.

Підготовка до IELTS у Вінниці. З чого почати?

Однозначно з визначення рівня англійської мови. Це можна зробити декількома способами: як онлайн (зайти на спеціалізовані сайти та пройти тести) або офлайн (при спілкуванні з досвідченим викладачем). Рекомендуємо використовувати другий варіант, т.к. жодна онлайн-програма не замінить живого спілкування.

Визначивши рівень та прогалини можна приступати до їх удосконалення. Цей процес вимагає часу і сил, але результат того вартий. Спочатку потрібно вибрати методику, яка поєднає в собі всі етапи, необхідні для складання іспиту, а також визначитися з викладачем та школою.

Іноді індивідуальних занять недостатньо. Доповнювати навчання самостійним вивченням у вигляді перегляду фільму чи читання книг англійською – одне з правильних рішень, яке максимально наблизить до заповітної мети – отримання сертифікату на міжнародному іспиті.

Підготовка до екзамену IELTS в Сумах - тільки в LINGUO‌‌STUDIO! Рекомендуємо розпочати підготовку заздалегідь, оцінювати свої можливості, використовувати усі можливі ресурси та разом із викладачем пройти комплексне навчання.

Закрити меню

Замовити безкоштовну консультацію
callback