Вступ до кращих університетів Польщі разом з LINGUO STUDIO

Українські студенти мають класну можливість здобути вищу освіту в Польщі. Чому це перспективно? Є безліч факторів: висока якість навчання, викладання англійською мовою, недалеко додому в Україну, невисока вартість. Саме тому освіта у Польщі стає більш популярною серед абітурієнтів.

Освіта за кордоном - запорука успішного майбутнього, як фахівця. А Польща пропонує вступ до безлічі акредитованих університетів, відкритих для іноземних студентів (130 державних і близько 300 приватних вищих навчальних закладів). Диплом про польську освіту приймають в будь-якій європейській країні.

З чого почати? З пошуку агентства з навчання за кордоном в Сумах. Надійного, перевіреного, з багаторічним досвідом, прямо як ми - LINGUO STUDIO. Працювати з нами комфортно і вигідно, ми пояснимо всі нюанси та допоможемо успішно вступити до бажаного закладу. 

З чого почати?

  1. Ознайомтеся з інформацією на сайті або телефонуйте нашим менеджерам, щоб отримати консультацію.
  2. Заповнюйте документи нашого агентства з освіти за кордоном (онлайн або офлайн в офісі).
  3. Починайте підготовку до вступних іспитів з нашими досвідченими викладачами.

Весь процес проходить під контролем куратора, вам не потрібно буде ні про що хвилюватися (неважливо який саме університет, ви обрали). Просто виконуйте всі завдання, вчіть мову і дотримуйтесь термінів здачі матеріалів!

LINGUO STUDIO - агентство в місті Суми. Ми знаємо про вступ до університетів Польщі все, і навіть трохи більше. З нами вступна кампанія буде комфортною, ефективною та  зовсім не стресовою.

Обирайте освіту за передовими навчальними програмами в Польщі!

Замовити безкоштовну консультацію
callback