Підготовка до ЗНО з англійської мови в Сумах в LINGUO STUDIO

ЗНО - іспит, призначений для вступу до всіх вузів України. Його мета - визначити рівень академічної підготовки учнів середньої школи. Високий підсумковий бал дає можливість пройти на навчання в популярний вуз. Саме тому курс підготовки англійської мови до ЗНО - це актуально і корисно для старшокласників.

Якщо взяти абсолютно будь-який тест з іноземної мови, то його головне завдання - перевірити вміння використовувати лексичні та граматичні конструкції. У письмовій формі і в усній. Тому слід зосередитися на поліпшенні володіння граматикою, і, звичайно ж, максимально наповнити словниковий запас.

Підготовка до ЗНО з англійської мови починається з розуміння структури самого тесту. це:

16 завдань з вибором однієї правильної відповіді з трьох / чотирьох варіантів;

5 завдань на визначення правильності / неправильності твердження;

11 завдань на встановлення відповідності;

26 завдань на заповнення пропусків у тексті;

1 завдання письмової форми (твір).

Приходьте до нас в мовну школу LINGUO STUDIO (Суми), щоб отримати комплексну і різнобічну підготовку до одного з найважливіших іспитів. Наші викладачі - професіонали своєї справи і мають в арсеналі різноманітні стратегії підготовки, щоб ваш результат був ідеальним.

Рекомендуємо почати підготовку заздалегідь, не піддаватися паніці і продумати разом з викладачем комплексний підхід до систематизації знань. Ми знаємо, як зробити процес продуктивним і цікавим, щоб отримати заповітні 200 балів!

Закрити меню

Замовити безкоштовну консультацію
callback