Курси польської мови

Вчіться швидко, легко і з задоволенням!

Кращі методики навчання і найкращі викладачі польської мови в Сумах!


Іде набір

Підготовка до співбесіди на Карту Поляка

Рейтинг 5/5 основано на 1 отзывов

Ви вже досягли рівня володіння польською мовою А1 – то вже час зайнятися підготовкою до співбесіди з консулом для отримання такого важливого для Вас документу. Героїчна історія і красиві звичаї польського народу, видатні особистості і символи державності, так само як і багато іншої необхідної інформації про країну – ось напрямок наших курсів польської мови в Сумах. Вільне володіння польською мовою, зацікавленість і вміння блискуче продемонструвати свої знання – запорука успіху на співбесіді!

Тривалість

60 хвилин

Ціна

150 гривен

Переодичність

📅 2-3 в неделю

Вид занять

Индивидуально или в группе

Іде набір

Експрес-програма

Рейтинг 5/5 основано на 1 отзывов

Якщо Ви вирішили вивчати польську мову на курсах в Сумах, то напевно хочете зробити це швидко і ефективно. Підготовка абітурієнтів буде більш довгою і кропіткою, оскільки рівень володіння польською мовою має бути високим. Підготовка для працевлаштування (в залежності від професії) може бути більш швидкою. Наші методики викладання польської мови в Сумах дозволять Вам в найкоротші терміни навчитися розуміти польську мову, читати і найголовніше – говорити польською. В залежності від потреб, мети і термінів буде підібрана програма курсів і рекомендований темп вивчення польської мови.

8 занять група 2-4 чоловік

дорослі  - 720 грн

діти - 640 грн

Тривалість

60 хвилин

Ціна

100 грн - дети 90 гривен

Переодичність

📅 2-3 в неделю

Вид занять

Индивидуально или в группе

Іде набір

Заняття по Skype

Рейтинг 5/5 основано на 1 отзывов

Користуйтеся перевагами, які надають сучасні технології і засоби комунікації! Вивчення польської мови по Skype на наших курсах в Сумах розширює Ваші можливості та істотно заощаджує час. Але ж результат навчання залишається таким же ефективним і якісним, як і під час вивчення польської мови безпосередньо в офісі в Сумах. Ми можемо проводити навіть групові заняття по Skype! Заощаджуйте свій час і вивчайте польську мову в зручному для Вас місці і в зручний час!

Тривалість

60 хвилин

Ціна

150 гривен

Переодичність

📅 1-3 в неделю

Вид занять

Он-лайн

Іде набір

Польська мова для дітей

Рейтинг 5/5 основано на 1 отзывов

Запрошуємо Ваших діточок вивчати польську мову в Сумах на наших курсах! Веселі цікаві заняття і різнобарвні матеріали, захоплюючі польські мультики, які Ваша дитина напевно захоче зрозуміти, яскраві книжки, які дитина захоче прочитати – все це допоможе зацікавитися польською мовою. Розмовляти незнайомою мовою і бути оригінальним – цього прагнуть всі діти! Допитлива дитина, граючись і навчаючись одночасно, опанує польську мову разом з нами, і нехай її майбутнє буде успішним, а мрії про її освіту в Польщі здійсняться!

Сторінка польської мови для дітей

2-4 чол 8 занять 640 грн

Тривалість

60 хвилин

Ціна

100 гривен

Переодичність

📅 1-3 в неделю

Вид занять

Индивидуально, в группе

Іде набір

Hobby-курс

Рейтинг 5/5 основано на 1 отзывов

Ви дивовижно сучасні – проводите свій вільний час за вивченням іноземної мови! Як приємно провести вихідні в чарівно красивих польських містах, відпочити на лижному курорті або на березі Балтійського моря. Навіть просто з’їздити за покупками! Подорож принесе Вам незрівнянно більше задоволення, якщо Ви зможете розуміти і говорити польською. Підтримуйте свій рівень володіння польською мовою на нашому Hobby-курсі в Сумах, або розпочніть в своє задоволення вивчати таку красиву польську мову!

група 2-4 чоловік

8 занять - 720 грн

Тривалість

60 хвилин

Ціна

110 гривен

Переодичність

📅 1-3 в неделю

Вид занять

Индивидуально, в группе

Індивідуальний курс польської мови

Індивідуальний курс польської мови – це індивідуальні заняття з викладачем в місті Суми по програмі, яка необхідна і зручна саме для Вас і Вашої мети, в комфортний для Вас час. Ви матимете змогу максимально ретельно і ефективно вивчати польську мову, і ніщо не залишиться поза увагою викладача, а отже результат буде блискучим!

Груповий курс польської мови

Груповий курс польської мови – разом навчатися веселіше! Очевидна перевага – це можливість практикувати розмовну мову в місті Суми з такими ж самими студентами, як і Ви самі! Подолання психологічного бар’єру на початку вивчення польської мови на наших курсах гарантує Вам ефективність навчання і впевненість у своїх силах.

Розмовний
клуб

Розмовний клуб – зберемося всі разом за філіжанкою кави, запросимо в Суми наших друзів з Польщі, послухаємо їх розповіді, попросимо пояснити цікаві тонкощі польської мови, переглянемо фільми, зняті видатними польськими режисерами. Ви гарантовано отримаєте відповіді на свої запитання і натхнення для продовження занять на наших курсах.

Переваги вивчення польської мови на курсах з Linguo Studio в Сумах:

  • Наші викладачі пройшли навчання в Польщі і володіють польською на рівні рідної мови
  • Індивідуальний підхід до кожного
  • Ви самостійно регулюєте швидкість навчання і плануєте кількість уроків на тиждень згідно з нашими рекомендаціями
  • Можливість дистанційного навчання зекономить час і гроші
  • Навчання не тільки в Сумах, а і по Skype в будь-якому зручному місці: вдома, в офісі, у відпустці, у відрядження
  • Веселі групи і жваве спілкування
  • Результат вже після першого заняття!

Галерея

курси польської мови в сумах
курси польської мови в сумах
курси польської мови в сумах
курси польської мови в сумах

Як розпочати навчання?

Крок 1

подзвоніть нам за телефонами +380984915184 або +380668596205, або заходьте за адресою м. Суми, Привокзальна площа, 9, офіс 1
Як дістатися до Linguo Studio?
або реєструйтеся на сайті і записуйтеся на пробне заняття

Крок 2

розкажіть нам про свою мету і бажання навчатися на курсах польської мови
Пройдіть тест

Крок 3

це наш крок Вам назустріч!
Рівні володіння мовою

Способи оплати

Готівковий розрахунок

– оплата за заняття відбувається безпосередньо в офісі в місті Суми, групові заняття оплачуються за 8 занять.

Безготівковий розрахунок

– оплата за заняття відбувається шляхом банківського переказу.

Детальну інформацію можна отримати за номерами
+380984815184, +380668596205


Наші успішні студенти в Польщі

Влада, Sandomierz: "Вітання всім з Польщі! Щоб здійснилися твої мрії, потрібно працювати над цим вже зараз. Навчаюся в Польщі і пишаюся цим. Прекрасна країна, де існує безліч можливостей, країна, де відкрилися двері в нове життя!"

Дмитро, Gdynia:
"Привіт з Балтики!
Вивчайте польську і відчувайте себе впевнено в Польщі!"

Записатися на пробне заняття

Курси польської мови в Сумах

Відгуки

Александр

Учил польский полтора месяца.Получил не только первоначальные знания польского языка,но и узнал о жизни в Польше,так как преподаватель жил там и работал.Рекомендую всем кто собрался учить польский язык.

Отличные курсы

Учу польский более полугода. Пан Алексей – прекрасный преподаватель, объясняет все доступно и интересно. Он предоставляет учебные материалы, на уроках мы пишем, читаем, слушаем и общаемся. Часто делится полезной информацией, которую не прочитаешь в Интернете – все из жизненного опыта. В целом – в школе всегда приятная и приветливая атмосфера, хочется приходить еще:) Рекомендую!

Александра

Польська – це круто!

Ніколи не міг подумати, що можна так швидко вчити іноземну мову! Як ми всі звикли в школі, довгі, нудні уроки, а в результаті топчимося на місці. Але на щастя хороші друзі порадили цю чудову мовну школу, де відразу знайшли до мене підхід і вже за декілька занять мені почала подобатися польська мова, яка до недавна здавалася мені складною і не здоланною. Велике превелике спасибі пані Оксані за її професіоналізм!

Сергій

Век живи- век учись!)

Изучение польского языка весьма увлекательный процесс. Особенно с таким одаренным преподавателем, как Оксана. Мы очень довольны, всем рекомендуем. Скучно Вам точно не будет, потому что все на самом высоком уровне – европейском . Нам настолько полюбился этот язык, что будем продолжать изучение. Спасибо директорам этой школы за прекрасную возможность изучения разнообразных языков.

Ксения и Ирина

Польский язык

Благодарна Lingvo Studio, что поддержали и предоставили возможность изучать польский язык , после екзаменов в посольстве Харькова получила карту поляка , благодоря бодрым и активным преподавателяи с шикарным произношением. В студии очень душевно относятся к детьми.

Дарья

Спасибо огромное Lingo Studio, особенно

Спасибо огромное Lingo Studio, особенно преподавателю Оксане, за труд и умение научить. Пройдя курс польского языка прошла собеседование в Варшаве и получила карту stalego pobytu. Сейчас нахожусь в Польше и полученных знаний достаточно чтобы спокойно объясняться на нужные мне темы. Всем удачи.

Ольга

Большое спасибо за знания. За

Большое спасибо за знания. За 10 месяцев изучения польского языка я получила высокий уровень. Отдельная благодарность преподавателю Оксане, которая всегда давала верный настрой на получение знаний а также морально подготовила к исполнению цели (поступление в университет Польши). Linguo Studio это не только школа изучения иностранных языков, а также тёплая атмосфера и индивидуальный подход к каждому студенту.

Дарья

Спасибо огромное Lingo Studio, особенно

Спасибо огромное Lingo Studio, особенно преподавателю Оксане, за труд и умение научить. Пройдя курс польского языка прошла собеседование в Варшаве и получила карту stalego pobytu. Сейчас нахожусь в Польше и полученных знаний достаточно чтобы спокойно объясняться на нужные мне темы. Всем удачи.

Ольга

Залишіть відгук

Обов'язкові поля

Як Вас звати?
Заголовок для вашого відгуку
Що ви про нас думаєте?