Курси польської мови в Сумах

Курси польської мови

Вчіться швидко, легко і з задоволенням!


Кращі методики навчання і найкращі викладачі
польської мови в Сумах!


Підготовка до співбесіди на Карту Поляка Іде набір

Підготовка до співбесіди на Карту ПолякаВи вже досягли рівня володіння польською мовою А1 – то вже час зайнятися підготовкою до співбесіди з консулом для отримання такого важливого для Вас документу. Героїчна історія і красиві звичаї польського народу, видатні особистості і символи державності, так само як і багато іншої необхідної інформації про країну – ось напрямок наших курсів польської мови в Сумах. Вільне володіння польською мовою, зацікавленість і вміння блискуче продемонструвати свої знання – запорука успіху на співбесіді!

Підготовка до іспиту по скайпу - 180 грн / 60 мин


Тривалість

60 хвилин

Ціна

150 гривен

Переодичність

📅 2-3 в неделю

Вид занять

Индивидуально или
в группе

Експрес-програма Іде набір

Експрес-програма

Якщо Ви вирішили вивчати польську мову на курсах в Сумах, то напевно хочете зробити це швидко і ефективно. Підготовка абітурієнтів буде більш довгою і кропіткою, оскільки рівень володіння польською мовою має бути високим. Підготовка для працевлаштування (в залежності від професії) може бути більш швидкою. Наші методики викладання польської мови в Сумах дозволять Вам в найкоротші терміни навчитися розуміти польську мову, читати і найголовніше – говорити польською. В залежності від потреб, мети і термінів буде підібрана програма курсів і рекомендований темп вивчення польської мови.

8 занять група 2-4 чоловік

дорослі  - 720 грн

діти - 640 грн

Тривалість

60 хвилин

Ціна

120 - дети 110 гривен

Переодичність

📅 2-3 в неделю

Вид занять

Индивидуально или
в группе

Заняття по Skype Іде набір

Заняття по Skype


Користуйтеся перевагами, які надають сучасні технології і засоби комунікації! Вивчення польської мови по Skype на наших курсах в Сумах розширює Ваші можливості та істотно заощаджує час. Але ж результат навчання залишається таким же ефективним і якісним, як і під час вивчення польської мови безпосередньо в офісі в Сумах. Ми можемо проводити навіть групові заняття по Skype! Заощаджуйте свій час і вивчайте польську мову в зручному для Вас місці і в зручний час!

Тривалість

60 хвилин

Ціна

150 гривен

Переодичність

📅 1-3 в неделю

Вид занять

Он-лайн

Польська мова для дітей Іде набір

Польська мова для дітей


Запрошуємо Ваших діточок вивчати польську мову в Сумах на наших курсах! Веселі цікаві заняття і різнобарвні матеріали, захоплюючі польські мультики, які Ваша дитина напевно захоче зрозуміти, яскраві книжки, які дитина захоче прочитати – все це допоможе зацікавитися польською мовою. Розмовляти незнайомою мовою і бути оригінальним – цього прагнуть всі діти! Допитлива дитина, граючись і навчаючись одночасно, опанує польську мову разом з нами, і нехай її майбутнє буде успішним, а мрії про її освіту в Польщі здійсняться!

Сторінка польської мови для дітей

2-4 чол 8 занять 640 грн

Тривалість

60 хвилин

Ціна

110 гривен

Переодичність

📅 1-3 в неделю

Вид занять

Индивидуально, в группе

Hobby-курс Іде набір

Hobby-курсВи дивовижно сучасні – проводите свій вільний час за вивченням іноземної мови! Як приємно провести вихідні в чарівно красивих польських містах, відпочити на лижному курорті або на березі Балтійського моря. Навіть просто з’їздити за покупками! Подорож принесе Вам незрівнянно більше задоволення, якщо Ви зможете розуміти і говорити польською. Підтримуйте свій рівень володіння польською мовою на нашому Hobby-курсі в Сумах, або розпочніть в своє задоволення вивчати таку красиву польську мову!

група 2-4 чоловік

8 занять - 720 грн

Тривалість

60 хвилин

Ціна

120 гривен

Переодичність

📅 1-3 в неделю

Вид занять

Индивидуально, в группе

Індивідуальний курс польської мови

Індивідуальний курс польської мови – це індивідуальні заняття з викладачем в місті Суми по програмі, яка необхідна і зручна саме для Вас і Вашої мети, в комфортний для Вас час. Ви матимете змогу максимально ретельно і ефективно вивчати польську мову, і ніщо не залишиться поза увагою викладача, а отже результат буде блискучим!

Груповий курс польської мови

Груповий курс польської мови – разом навчатися веселіше! Очевидна перевага – це можливість практикувати розмовну мову в місті Суми з такими ж самими студентами, як і Ви самі! Подолання психологічного бар’єру на початку вивчення польської мови на наших курсах гарантує Вам ефективність навчання і впевненість у своїх силах.

Розмовний
клуб

Розмовний клуб – зберемося всі разом за філіжанкою кави, запросимо в Суми наших друзів з Польщі, послухаємо їх розповіді, попросимо пояснити цікаві тонкощі польської мови, переглянемо фільми, зняті видатними польськими режисерами. Ви гарантовано отримаєте відповіді на свої запитання і натхнення для продовження занять на наших курсах.

Переваги вивчення польської мови на курсах з Linguo Studio в Сумах:

  • Наші викладачі пройшли навчання в Польщі і володіють польською на рівні рідної мови
  • Індивідуальний підхід до кожного
  • Ви самостійно регулюєте швидкість навчання і плануєте кількість уроків на тиждень згідно з нашими рекомендаціями
  • Можливість дистанційного навчання зекономить час і гроші
  • Навчання не тільки в Сумах, а і по Skype в будь-якому зручному місці: вдома, в офісі, у відпустці, у відрядження
  • Веселі групи і жваве спілкування
  • Результат вже після першого заняття!

Галерея


курси польської мови в сумах
курси польської мови в сумах
курси польської мови в сумах
курси польської мови в сумах


Як розпочати навчання?

Крок 1

подзвоніть нам за телефонами +380984915184 або +380668596205, або заходьте за адресою м. Суми, Привокзальна площа, 9, офіс 1
Як дістатися до Linguo Studio?
або реєструйтеся на сайті і записуйтеся на пробне заняття

Крок 2

розкажіть нам про свою мету і бажання навчатися на курсах польської мови
Пройдіть тест

Крок 3

це наш крок Вам назустріч!
Рівні володіння мовою

Способи оплати

Готівковий розрахунок

– оплата за заняття відбувається безпосередньо в офісі в місті Суми, групові заняття оплачуються за 8 занять.

Безготівковий розрахунок

– оплата за заняття відбувається шляхом банківського переказу.

Детальну інформацію можна отримати за номерами
+380984815184, +380668596205


Наші успішні студенти в Польщі

Влада, Sandomierz: "Вітання всім з Польщі! Щоб здійснилися твої мрії, потрібно працювати над цим вже зараз. Навчаюся в Польщі і пишаюся цим. Прекрасна країна, де існує безліч можливостей, країна, де відкрилися двері в нове життя!"

Дмитро, Gdynia:
"Привіт з Балтики!
Вивчайте польську і відчувайте себе впевнено в Польщі!"

Записатися на пробне заняття

Курси польської мови в Сумах

Відгуки

Александр

Учил польский полтора месяца.Получил не только первоначальные знания польского языка,но и узнал о жизни в Польше,так как преподаватель жил там и работал.Рекомендую всем кто собрался учить польский язык.

Отличные курсы

Учу польский более полугода. Пан Алексей – прекрасный преподаватель, объясняет все доступно и интересно. Он предоставляет учебные материалы, на уроках мы пишем, читаем, слушаем и общаемся. Часто делится полезной информацией, которую не прочитаешь в Интернете – все из жизненного опыта. В целом – в школе всегда приятная и приветливая атмосфера, хочется приходить еще:) Рекомендую!

Александра

Польська – це круто!

Ніколи не міг подумати, що можна так швидко вчити іноземну мову! Як ми всі звикли в школі, довгі, нудні уроки, а в результаті топчимося на місці. Але на щастя хороші друзі порадили цю чудову мовну школу, де відразу знайшли до мене підхід і вже за декілька занять мені почала подобатися польська мова, яка до недавна здавалася мені складною і не здоланною. Велике превелике спасибі пані Оксані за її професіоналізм!

Сергій

Век живи- век учись!)

Изучение польского языка весьма увлекательный процесс. Особенно с таким одаренным преподавателем, как Оксана. Мы очень довольны, всем рекомендуем. Скучно Вам точно не будет, потому что все на самом высоком уровне – европейском . Нам настолько полюбился этот язык, что будем продолжать изучение. Спасибо директорам этой школы за прекрасную возможность изучения разнообразных языков.

Ксения и Ирина

Польский язык

Благодарна Lingvo Studio, что поддержали и предоставили возможность изучать польский язык , после екзаменов в посольстве Харькова получила карту поляка , благодоря бодрым и активным преподавателяи с шикарным произношением. В студии очень душевно относятся к детьми.

Дарья

Спасибо огромное Lingo Studio, особенно

Спасибо огромное Lingo Studio, особенно преподавателю Оксане, за труд и умение научить. Пройдя курс польского языка прошла собеседование в Варшаве и получила карту stalego pobytu. Сейчас нахожусь в Польше и полученных знаний достаточно чтобы спокойно объясняться на нужные мне темы. Всем удачи.

Ольга

Большое спасибо за знания. За

Большое спасибо за знания. За 10 месяцев изучения польского языка я получила высокий уровень. Отдельная благодарность преподавателю Оксане, которая всегда давала верный настрой на получение знаний а также морально подготовила к исполнению цели (поступление в университет Польши). Linguo Studio это не только школа изучения иностранных языков, а также тёплая атмосфера и индивидуальный подход к каждому студенту.

Дарья

Спасибо огромное Lingo Studio, особенно

Спасибо огромное Lingo Studio, особенно преподавателю Оксане, за труд и умение научить. Пройдя курс польского языка прошла собеседование в Варшаве и получила карту stalego pobytu. Сейчас нахожусь в Польше и полученных знаний достаточно чтобы спокойно объясняться на нужные мне темы. Всем удачи.

Ольга

Хочу выразить огромную благодарность Оксане

Хочу выразить свою огромную благодарность Оксане. От души спасибо за занятия. Опыт и знания мне нужны были. То что Вы дали действительно так. Без всех нюансов языка и культуры и т. д. было бы мне здесь трудно. Методика преподавания действует. Я за короткий срок подготовилась даже больше чем это возможно за такой маленький период времени. Я каждый раз Вас вспоминаю и за Ваши поправки, когда все из других стран делают ошибку, а я нет. При чем Вы меня научили так, что я их не делаю, а других поправляют, а они дальше делают туже ошибку. Вообщем можно писать о многом, ведь во всем Вы лучшая. Ещё раз огромное спасибо. Словами не передать мою благодарность!

Марина

Спасибо за приятное времяпровождение

Учил польский язык больше года с Оксаною.Всё очень нравилось.Рекомендую)
Если есть доп.вопрос пишите в инстаграм – @bohdanellllo / Отвечу)

Bohdan

Учил польский пол года,

Учил польский пол года, по приезду в Польшу на адаптацию потребовалось всего две недели. Огромная благодарность за это LinguoStudio. Если хотите получить результат, доверьте работу профессионалам.

Андрей, Wrocław

Залишіть відгук

Обов'язкові поля

Як Вас звати?
Заголовок для вашого відгуку
Що ви про нас думаєте?